Dyktafon cyfrowy DR-2100

DR-2100 - DR-2100 Premium Kit

Mikrofon stacjonarny RecMic, który możemy podłączyć przez USB, został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach pracujących przede wszystkim w sektorze medycznym i prawniczym. Wiele lat doświadczenia w projektowaniu takich rozwiązań sprawia, że oferowane przez nas produkty uwzględniają zależności występujące pomiędzy urządzeniem, oprogramowaniem i użytkownikiem.Mikrofon powierzchniowy Olympus ME-33

OLYMPUS ME-33 to mikrofon wielokierunkowy, idealny do nagrywania stereo konferencji i spotkań. Można łączyć nawet do sześciu mikrofonów, co zapewnia wysoką jakość nagrania w dużych pomieszczeniach.Zestaw transkrypcyjny Olympus AS-2400

OLYMPUS AS-2400 to zestaw do transkrypcji dla małych biur. Znakomicie ułatwia i przyspiesza sporządzanie dokumentów z nagrań. Dzięki urządzeniu i oprogramowaniu, praca ta staje się znacznie bardziej wydajna. Wyposażenie zestawu: Sterownik nożny z programowalnymi funkcjami, podłączany kablem USB. Słuchawki stereofoniczne. Licencjonowane oprogramowanie DSS Player umożliwiające zarządzanie plikami. Zarządzanie ustawieniami sterownika nożnego. Cofanie nagrania dla ułatwienia odsłuchu. Sterowanie prędkości odtwarzania bez zniekształcenia dźwięku. Zapis tekstu w dowolnym programie.

 

Dyktafon Olympus DM-7

DM‑7, Olympus, Audio Recording

OLYMPUS DM-7 to najnowszy dyktafon cyfrowy sterowany głosem, funkcja zamiany tekstu na mowę współpracuje ze smartfonem za pośrednictwem Wi-Fi, co pozwala na indeksację nagrań obrazem. Kolorowy wyświetlacz i menu w języku polskim. Idealny dla biznesu. Dyktafon dla osób z dysfunkcją wzroku.Dyktafon Olympus DS-7000

DS-7000, Olympus, Professional Dictation

OLYMPUS DS. 7000 to pierwszy na naszym rynku dyktafon profesjonalny z Menu w języku polskim. Kolorowy, 2-calowy wyświetlacz, możliwość podłączenia sterownika nożnego dla ułatwienia pracy np.. Przy opisach badań medycznych. Karta pamięci SD 2GB oraz micro SD 2 GB.Bateria litowo-jonowa wielokrotnego ładowania. Stacja dokująca.


Dyktafon OLYMPUS DS-3500

DS-3500, Olympus, Professional Dictation

OLYMPUS DS-3500  dyktafon profesjonalny z Menu w języku polskim. Kolorowy, 2-calowy wyświetlacz,  Karta pamięci SD 2GB .Bateria litowo-jonowa wielokrotnego ładowania. System OLYMPUS do zarządzania dyktandami.

 

Przełącznik nożny Olympus RS-50

Przełącznik nożny Olympus RS-50 to urządzenie wykorzystywane w środowisku medycznym pozostawiające swobodę rąk przy obsłudze nagrywania przez dyktafony Olympus DS-5000iD / DS-5000 / DS-4000 / DS-3300. Jest  ono  wodoszczelne i odporne na płyny odkażające, charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, posiada certyfikat medyczny TÜV.  Przewód połączeniowy – 10m.


Skaner kodów Olympus SC-1

Skaner kodów kreskowych Olympus SC-1 pozwala na powiązanie nagrań bezpośrednio z kartoteką pacjenta, numerem klienta lub innym podobnym rejestrem. Skaner SC1 można łatwo zamontować na Olympus DS-5000iD lub DS-5000. Pozwala on użytkownikom na uzyskanie unikalnego numeru po zeskanowaniu odpowiedniego kodu kreskowego.Zestaw Konferencyjny Olympus DM-550

Zestaw Konferencyjny Olympus DM-550 to wszystko czego potrzebujesz dla profesjonalnego nagrywania firmowych zebrań czy też konferencji na wysokim szczeblu.
Dyktafon DM-550 to wysoka jakość dźwięku połączona z doskonałą wygoda obsługi. Zestaw zawiera dwa wysokiej jakości wielokierunkowe mikrofony oraz statywy,  baterię o 51-godzinnej żywotności,  pilot zdalnego sterowania, zasilacz sieciowy oraz pokrowiec. Solidny aluminiowy korpus zapewnia należytą ochronę.


Zestaw Transkrypcyjny Olympus AS-5000

AS-5000, Olympus, Professional Dictation

OLYMPUS AS5000 to Zestaw do cyfrowej transkrypcji znakomicie ułatwia i przyspiesza sporządzanie dokumentów z nagrań. Dzięki urządzeniu i oprogramowaniu, praca ta staje się znacznie bardziej wydajna. Wyposażenie zestawu: Sterownik nożny z programowalnymi funkcjami, podłączany kablem USB Słuchawki stereofoniczne Licencjonowane oprogramowanie DSS Pro umożliwiające Zarządzanie plikami Zarządzanie ustawieniami sterownika nożnego Cofanie nagrania dla ułatwienia odsłuchu Sterowanie prędkości odtwarzania bez zniekształcenia dźwięku. Zapis tekstu w dowolnym programie.


Dyktafon Olympus DR-2100

OLYMPUS DR-2100 to funkcjonalne urządzenie do nagrywania i odtwarzania nagrań głosowych, przeznaczone do obsługi stanowisk stacjonarnych np. do opisu badań lekarskich. Wyposażone w oprogramowanie do zarządzania plikami głosowymi DSS Player Pro.Dyktafon Olympus DR-2200

Dyktafon Olympus DR-2200 to funkcjonalne urządzenie do nagrywania i odtwarzania nagrań głosowych, przeznaczone do obsługi stanowisk stacjonarnych np. do opisu badań lekarskich. Wyposażone w oprogramowanie do zarządzania plikami głosowymi DSS Player Pro.


Dyktafon Olympus DR-2300

DR-2300 stanowi rozwiązanie cyfrowego dyktowania. Dedykowane dla osób pracujących przy stanowiskach stacjonarnych, np dla lekarzy. Obsługa przez przesuwany przełącznik, urządzenie podłączane przez port USB. możliwość stosowania czytnika kodów kreskowych. W komplecie oprogramowanie DSS Player Software.