Mikrofon 360 stopni Olympus ME-33

Znalezione obrazy dla zapytania mikrofon me 33

OLYMPUS ME-33 to mikrofon wielokierunkowy, idealny do nagrywania stereo konferencji i spotkań. Mikrofony można łączyć nawet do sześciu, co zapewnia wysoką jakość nagrania w dużych pomieszczeniach.

  

Zestaw konferencyjny dyktafon DM-720 plus mikrofony powierzechniowe ME-30W

ME30W, Olympus, Audio RecordingZnalezione obrazy dla zapytania dyktafon dm 720 plus me 30W

Nagrywanie posiedzeń zarządu czy innych znaczących spotkań nigdy nie było tak proste.
Przede wszystkim jest to zapewniający doskonałą jakość dźwięku dyktafon DM-720, który wyróżnia się niewiarygodną 46- godzinną żywotnością baterii.
Do tego dochodzą dwa wielokierunkowe mikrofony, jakie można odpowiednio rozstawić na statywach w odległości do 5 metrów od siebie.
Trzymając w ręku pilot zdalnego sterowania jesteś przygotowany na wielogodzinne nagrywanie z zachowaniem wysokiej, stereofonicznej jakości dźwięku.
Przy  dłuższych nagraniach korzystaj z zasilacza sieciowego, sprawdzaj jakość dźwięku poprzez znajdujące się w komplecie słuchawki, a po zakończeniu spotkania prześlij pliki nagrań do swojego komputera.
Znajdujące się w komplecie oprogramowanie Olympus Sonority pozwala na katalogowanie plików nagrań konferencyjnych, ich edycję, łączenie, dzielenie, zmianę nazw, a nawet udoskonalanie nagrań w oparciu o opcjonalne Pluginy.
Opcjonalny Zestaw do transkrypcji stanowi doskonałe uzupełnienie w przypadku realizacji zadań transkrypcji.
W skład zestawu wchodzi nożny przełącznik, słuchawki oraz oprogramowanie do transkrypcji.
Ponadto obsługiwane są cztery tryby odtwarzania – stereo, mono, lewy mikrofon oraz prawy mikrofon.
Podczas gdy podwójne mikrofony stereofoniczne znane z poprzednich modeli sprzyjają doskonałym realistycznym nagraniom stereofonicznym, to wprowadzenie trzeciego centralnego mikrofonu przenosi jakość rejestrowanego dźwięku na całkiem nowy poziom.
Takie połączenie mikrofonów oznacza, że nagrania – zwłaszcza nagrania ludzkiego głosu – są jeszcze bardziej wyważone i realistyczne, pokrywając szerokie spektrum dźwięku, począwszy od niskich aż do wysokich częstotliwości.
Nowy model dysponuje wbudowaną pamięcią o pojemności 4GB oraz gniazdem kart microSD, co zapewnia dodatkowe miejsce do zapisu, oraz oferuje cały szereg funkcji takich jak programy tematyczne, filtr odcinania niskich częstotliwości czy też automatycznego nagrywania, co ułatwia wymagającym profesjonalnym użytkownikom rejestrowanie dźwięku w różnorodnych sytuacjach oraz odtwarzanie rozmaitych nagrań audio.

• Filtr odcinania niskich częstotliwości, Eliminowanie szumów oraz Filtr głosowy dla krystalicznie wyrazistego odbioru dźwięku

• Linearny format PCM (48kHz/16bit = przewyższający jakością zapis CD), MP3 oraz WMA

• 3 wysokiej jakości mikrofony dla realistycznych nagrań stereofonicznych rejestrujących szeroki zakres dźwięków

• 4GB pamięć wewnętrzna plus gniazdo kart microSD(HC)

• Częściowe kasowanie, Kopiowanie/Przenoszenie/Podział pliku oraz wstawianie znaków indeksu

• Automatyczne nagrywanie: Synchronizacja głosu oraz VCVA

• 9 Programów tematycznych dla wygodnego nagrywania

• Wygodne odtwarzanie muzyki, książek audio i podcastówDyktafon DM-770

Znalezione obrazy dla zapytania dyktafon dm 770 opis

DM‑770 to dyktafon stworzony dla osób oczekujących od tego typu urządzeń obsługi głosowej. DM‑770 został wyposażony w rewelacyjny system mikrofonowy TRESMIC, oferujący doskonały dźwięk o pełnym spektrum – od dźwięków niskich do wysokich. Dwa mikrofony kierunkowe wspiera trzeci, ogólnokierunkowy. To połączenie sprawia, że np. nagrania mowy są znacznie lepiej zbalansowane, zapewniając słyszalność najsubtelniejszych nawet niuansów mowy. W sytuacjach nadmiernego hałasu funkcja doboru scen oraz funkcja zoom zapewniają prawidłowe nagrywanie bez względu na okoliczności. Funkcja zoom reguluje kierunkowość mikrofonów,  m.in. zawężając promień w większych pomieszczeniach, natomiast funkcja scen, dzięki sześciu predefiniowanym ustawieniom, umożliwia szybkie dostosowanie parametrów dyktafonu do warunków nagrywania. DM‑770 waży zaledwie 72g, co stanowi 50% wagi produkowanych obecnie telefonów komórkowych. Gniazdo kart micro SD zapewnia zapisywanie dużej ilości nagrań oraz ich łatwy transfer do komputera.Dyktafon DM-720

 Znalezione obrazy dla zapytania dyktafon dm 720

DM‑720 to dyktafon udostępniający rozbudowany przewodnik głosowy w siedmiu językach. Dyktafon został wyposażony w pięć trybów nagrywania i w automatyczny balans głosu, oferujący wysoką jakość rejestrowanego materiału, dzięki manualnej regulacji poziomów nagrywania. DM-720 rejestruje spotkania,  konferencje i wykłady dźwiękiem doskonałej jakości. Dzięki funkcji odtwarzania głosu można pominąć te fragmenty nagrania, które zawierają ciszę, a  odtworzyć tylko te, które zawierają mowę. DM-720 został wyposażony w rewelacyjny system mikrofonowy TRESMIC, oferujący doskonały dźwięk o pełnym spektrum – od dźwięków niskich do wysokich. Dwa mikrofony kierunkowe wspiera trzeci, ogólnokierunkowy. Takie połączenie sprawia, że nagrania są znacznie lepiej zbalansowane, zapewniając słyszalność najsubtelniejszych nawet niuansów mowy. Wbudowane, wysuwane złącze USB umożliwia wygodny transfer nagrań z DM-720 bezpośrednio do komputera.Mikrofon kierunkowy ME-31

Znalezione obrazy dla zapytania olympus me 31

Mikrofon ME-31 ze względu na swą konstrukcję stanowi dobry wybór do nagrań w plenerach lub nagrywania wykładów. Dzięki temu, że jest to mikrofon kierunkowy, organicza on interferencje ze znajdującymi się w pobliżu innymi źródłami dźwięku. Jest to pomocne przy nagrywaniu głosu i sygnałów. Na przykład, mikrofon ME-31 pomoże zarejestrować wypowiedzi głównego mówcy pomimo dźwięków rozpraszającego tła.

 Mikrofony konferencyjne ME-30W

Znalezione obrazy dla zapytania olympus me 30W

Zestaw konferencyjny ME‑30W sprawi, że nagranie wysokiej jakości dźwięku stereo, będzie niezwykle łatwe. To profesjonalne rozwiązanie składa się z dwóch wielokierunkowych mikrofonów stworzonych przez OLYMPUS specjalnie do nagrywania spotkań. Wysokiej jakości stereofoniczne mikrofony wchodzące w skład zestawu, obsługują prawy i lewy kanał oraz zapewniają zakres częstotliwości od 20Hz – 20 000Hz i mogą być zamocowane na dwóch składanych mini‑statywach. Aby uzyskać maksymalne pokrycie pola nagrania, należy rozstawić mikrofony maksymalnie 5 metrów od siebie; taki sposób nagrywania doskonale sprawdza się w dużych pomieszczeniach, salach koncertowych lub w sytuacjach, gdy wielu uczestników spotkania siedzi przy bardzo dużym stole.Dyktafon LS-100

Znalezione obrazy dla zapytania olympus ls 100

Niezależnie czy jesteś profesjonalnym muzykiem czy ambitnym amatorem, LS-100 oferuje Ci nagrania o wysokiej jakości, możliwość nagrywania wielościeżkowego w jakości PCM, najlepsze w klasie mikrofony. Dzięki temu każde nagranie będzie doskonałe.

 Stacja dokująca CR-15

Znalezione obrazy dla zapytania stacja dokująca cr15

Prezentowana stacja CR-15 przeznaczona jest do dyktafonów DS 3500 i DS 7000. Jest to wielofunkcyjne rozwiązanie, które poprzez kabel USB połączy dyktafon z komputerem osobistym, umożliwiając szybki i wygodny transfer plików.
Gdy stacja jest połączona z komputerem osobistym, automatycznie ładuje baterię wstawionego w nią dyktafonu (funkcja ładowania USB musi być uaktywniona w menu). Zapewnia ładowanie dyktafonu w trakcie nawet najdłuższych spotkań i konferencji. Umożliwia stacjonarne dyktowanie bezpośrednio do komputera.
Wyjątkową funkcją tego rozwiązania jest pozostawiające swobodę rąk dyktowanie. Opcjonalny nożny przełącznik podłącza się do stacji dokującej, co pozwala na efektywne kontrolowanie nagrywania/odtwarzania.Dyktafon Olympus DS-2500

DS-2500, Olympus, Audio Recording

OLYMPUS DS-2500 to najprostszy z serii profesjonalnych dyktafonów DS, dedykowany do pracy w małym biurze. Ułatwia zarządzanie informacją głosową. Do dyktafonu dodane jest oprogramowanie DSS Player umożliwiające zarządzanie nagraniami.

 Dyktafon Olympus DS-7000

DS-7000, Olympus, Professional Dictation

OLYMPUS DS. 7000 to profesjonalny dyktafon z Menu w języku polskim. Kolorowy, 2-calowy wyświetlacz, możliwość podłączenia sterownika nożnego dla ułatwienia pracy np. przy opisach badań medycznych. Karta pamięci SD 2GB oraz micro SD 2 GB.Bateria litowo-jonowa wielokrotnego ładowania. Stacja dokująca CR-15 w komplecie oraz oprogramowanie OLYMPUS ODMS do zarządzania dyktandami.


Dyktafon OLYMPUS DS-3500

DS-3500, Olympus, Professional DictationOLYMPUS DS-3500  dyktafon profesjonalny z Menu w języku polskim. Kolorowy, 2-calowy wyświetlacz,  Karta pamięci SD 2GB .Bateria litowo-jonowa wielokrotnego ładowania. System OLYMPUS ODMS do zarządzania dyktandami.
 

Dyktafon Olympus DR-2100

OLYMPUS DR-2100 to funkcjonalne urządzenie do nagrywania i odtwarzania nagrań głosowych, przeznaczone do obsługi stanowisk stacjonarnych np. naukowych lub do opisów badań lekarskich. Wyposażone w oprogramowanie do zarządzania plikami głosowymi OLYMPUS ODMS.Dyktafon Olympus DR-2200

Dyktafon Olympus DR-2200 to funkcjonalne urządzenie do nagrywania i odtwarzania nagrań głosowych, przeznaczone do obsługi stanowisk stacjonarnych np. naukowych lub do opisów badań lekarskich. Wyposażone w oprogramowanie do zarządzania plikami głosowymi OLYMPUS ODMS. Wbudowana funkcja myszki pozwala na łatwiejszą obsługę komputera.