Mikrofon 360 stopni Olympus ME-33

Znalezione obrazy dla zapytania mikrofon me 33

OLYMPUS ME-33 to mikrofon wielokierunkowy, idealny do nagrywania stereo konferencji i spotkań. Mikrofony można łączyć nawet do sześciu, co zapewnia wysoką jakość nagrania w dużych pomieszczeniach.Mikrofon kierunkowy ME-31

Znalezione obrazy dla zapytania olympus me 31

Mikrofon ME-31 ze względu na swą konstrukcję stanowi dobry wybór do nagrań w plenerach lub nagrywania wykładów. Dzięki temu, że jest to mikrofon kierunkowy, organicza on interferencje ze znajdującymi się w pobliżu innymi źródłami dźwięku. Jest to pomocne przy nagrywaniu głosu i sygnałów. Na przykład, mikrofon ME-31 pomoże zarejestrować wypowiedzi głównego mówcy pomimo dźwięków rozpraszającego tła.

 Mikrofony konferencyjne ME-30W

Znalezione obrazy dla zapytania olympus me 30W

Zestaw konferencyjny ME‑30W sprawi, że nagranie wysokiej jakości dźwięku stereo, będzie niezwykle łatwe. To profesjonalne rozwiązanie składa się z dwóch wielokierunkowych mikrofonów stworzonych przez OLYMPUS specjalnie do nagrywania spotkań. Wysokiej jakości stereofoniczne mikrofony wchodzące w skład zestawu, obsługują prawy i lewy kanał oraz zapewniają zakres częstotliwości od 20Hz – 20 000Hz i mogą być zamocowane na dwóch składanych mini‑statywach. Aby uzyskać maksymalne pokrycie pola nagrania, należy rozstawić mikrofony maksymalnie 5 metrów od siebie; taki sposób nagrywania doskonale sprawdza się w dużych pomieszczeniach, salach koncertowych lub w sytuacjach, gdy wielu uczestników spotkania siedzi przy bardzo dużym stole.