Zestaw konferencyjny dyktafon DM-720 plus mikrofony powierzechniowe ME-30W

ME30W, Olympus, Audio RecordingZnalezione obrazy dla zapytania dyktafon dm 720 plus me 30W

Nagrywanie posiedzeń zarządu czy innych znaczących spotkań nigdy nie było tak proste.
Przede wszystkim jest to zapewniający doskonałą jakość dźwięku dyktafon DM-720, który wyróżnia się niewiarygodną 46- godzinną żywotnością baterii.
Do tego dochodzą dwa wielokierunkowe mikrofony, jakie można odpowiednio rozstawić na statywach w odległości do 5 metrów od siebie.
Trzymając w ręku pilot zdalnego sterowania jesteś przygotowany na wielogodzinne nagrywanie z zachowaniem wysokiej, stereofonicznej jakości dźwięku.
Przy  dłuższych nagraniach korzystaj z zasilacza sieciowego, sprawdzaj jakość dźwięku poprzez znajdujące się w komplecie słuchawki, a po zakończeniu spotkania prześlij pliki nagrań do swojego komputera.
Znajdujące się w komplecie oprogramowanie Olympus Sonority pozwala na katalogowanie plików nagrań konferencyjnych, ich edycję, łączenie, dzielenie, zmianę nazw, a nawet udoskonalanie nagrań w oparciu o opcjonalne Pluginy.
Opcjonalny Zestaw do transkrypcji stanowi doskonałe uzupełnienie w przypadku realizacji zadań transkrypcji.
W skład zestawu wchodzi nożny przełącznik, słuchawki oraz oprogramowanie do transkrypcji.
Ponadto obsługiwane są cztery tryby odtwarzania – stereo, mono, lewy mikrofon oraz prawy mikrofon.
Podczas gdy podwójne mikrofony stereofoniczne znane z poprzednich modeli sprzyjają doskonałym realistycznym nagraniom stereofonicznym, to wprowadzenie trzeciego centralnego mikrofonu przenosi jakość rejestrowanego dźwięku na całkiem nowy poziom.
Takie połączenie mikrofonów oznacza, że nagrania – zwłaszcza nagrania ludzkiego głosu – są jeszcze bardziej wyważone i realistyczne, pokrywając szerokie spektrum dźwięku, począwszy od niskich aż do wysokich częstotliwości.
Nowy model dysponuje wbudowaną pamięcią o pojemności 4GB oraz gniazdem kart microSD, co zapewnia dodatkowe miejsce do zapisu, oraz oferuje cały szereg funkcji takich jak programy tematyczne, filtr odcinania niskich częstotliwości czy też automatycznego nagrywania, co ułatwia wymagającym profesjonalnym użytkownikom rejestrowanie dźwięku w różnorodnych sytuacjach oraz odtwarzanie rozmaitych nagrań audio.

• Filtr odcinania niskich częstotliwości, Eliminowanie szumów oraz Filtr głosowy dla krystalicznie wyrazistego odbioru dźwięku

• Linearny format PCM (48kHz/16bit = przewyższający jakością zapis CD), MP3 oraz WMA

• 3 wysokiej jakości mikrofony dla realistycznych nagrań stereofonicznych rejestrujących szeroki zakres dźwięków

• 4GB pamięć wewnętrzna plus gniazdo kart microSD(HC)

• Częściowe kasowanie, Kopiowanie/Przenoszenie/Podział pliku oraz wstawianie znaków indeksu

• Automatyczne nagrywanie: Synchronizacja głosu oraz VCVA

• 9 Programów tematycznych dla wygodnego nagrywania

• Wygodne odtwarzanie muzyki, książek audio i podcastów

Zamów zestaw konferencyjny DM-720 plus dwa ME-30W @ PLN 2 055,00